Rozśpiewana przerwa w Szkole Podstawowej im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy

Oceń wydarzenie:
(4 głosów)

Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości w naszej szkole odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Podczas długiej przerwy wszyscy uczniowie, wychowawcy i nauczyciele zebrali się w hali gimnastycznej, gdzie odśpiewano między innymi utwory: Rota, Piechota, Legiony czy Wojenko, wojenko. Wrażenie było imponujące, kiedy z ponad sześciuset piersi wyrwały się słowa My Pierwsza Brygada... lub przybyli ułani pod okienko...

„Rekord dla Niepodległej” został pobity również w Bilczy. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami punktualnie o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewali cztery zwrotki Hymnu Polski. Był to niezmiernie uroczysty i podniosły moment, który na długo zostanie w naszej pamięci. Takie chwile są nie tylko wzruszające lecz pozwalają uczniom i nauczycielom poczuć dumę z tego, że żyjemy w wolnej ojczyźnie.

Szkoła Podstawowa w Bilczy
Dzisiaj jest:
Wtorek, 20 listopada 2018
Imieniny:
Anatola, Rafała, Edmunda

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
100296
odwiedzającym stronę